Mehmet Ali Erbil’den Survivor Yiğit Poyraz açıklaması: Hırsız damat istemem!

Mehmet Ali Erbil, sevgilisi Gülseren Ceylan ile Akmerkez’de görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan şovmen, “Arkadaşlarla yeni bir proje için bir araya geldik, ‘Paramı Geri Ver’ adlı komedi filminde rol alacağım, bir soygunda insanın başına neler gelebiliceğini anlatacağız mizahi bir dille, yakın zamanda sete çıkacağız, aslında 6 ay önce yazılmış bir senaryoydu bu, Dilan Polat olayları daha çıkmadan yazılmış bir senaryoydu, malum olaylara çok yakın konular işleniyor bu filmde… Gülseren’de hayırlı bir rol oynayacak, Dilan Polat’ı oynuyor kendileri” dedi.

“BİR BAKMIŞSINIZ EVLENMİŞİZ”

Özel hayatı ile ilgili gelen sorulara da cevap veren Erbil, “Gülseren artık benim hayat arkadaşım oldu. Birbirimize öyle hitap ediyoruz, aynı evi paylaşıyoruz, evliliklerimden sonraki en uzun süreli ilişkim. Evlilik için hayırlısı olsun diyelim. Bir bakmışsınız evlenmişiz” şeklinde konuştu. 

“KÖTÜ MÜ OLUR BİR KARDEŞLERİ DAHA OLSA?”

Ünlü şovmen, geçtiğimiz hafta katıldığı bir programda tekrar baba olmak istediğini söylemişti. Kızı Yasmin Erbil ise daha sonra verdiği bir röportajda “Öyle bir şey olamaz, onu hiç kaldıramayız” sözleriyle tepkisini dile getirmişti

Konuyla ilgili sorulara Erbil, “Yok canım kızmazlar, neden kızsınlar, kötü mü olur bir kardeşleri daha olsa…” diye konuşurken; araya giren Gülseren Ceylan “Bunlar özel konular, çocuk he deyince olacak bir şey de değil, Mehmet Ali esprisine konuştu” diyerek konuyu toparlamaya çalışmıştı.

“BİR YARIŞMA İNSANI NE HALE GETİRİYOR”

Yasmin Erbil’in sevgilisi Yiğit Poyraz’ın yarıştığı Survivor’da bir eve girip hırzılık yapmasıyla ilgili düşünceleri sorulan Erbil, “Hiç beklemezdim, hırsız damat istemem, kim ister ki! Kendisi çok iyi tahsilatı olan bir isim ama bir yarışma insanı ne hale dönüştürüyor gördüğünüz gibi… Ben hala inanamıyorum ama kızımın ilişkisine saygı duyuyorum” cevabını verdi. 

“TEK BAŞINA YAPMAMIŞ ZATEN”

Daha önce ‘Söylemezsem Olmaz’ programının sunucularından Arto Dalga’ya mesaj atan ünlü şovmen, müstakbel damadını savunarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Yiğit Poyraz Robert Koleji, Boğaziçi mezunu. Bir yarışma insana neler yaptırıyor! Hem tek başına da yapmamış zaten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x